Serwis gwarancyjny BMW

BMW chroni przyszłość swoich klientów oferując pakiet pełnych usług bez ograniczeń. Program ten w tej niemieckiej marce nazywa się Service Inclusive, co określa w gruncie rzeczy koszty konserwacji, napraw i części ujętych w cenie zakupu pojazdu. Sprzedaż aut wg. BMW to nie tylko transakcja, to ochrona i pewność zakupu.

Samochody tuż po zakupie objęte są pakietami gwarancyjnymi, a są one nieco zróżnicowane. Takich pakietów nie otrzymasz kupując auta używane, nawet z gwarancjami dealera. Zatem warto rozważyć zakup nowego samochodu, bo wartości dodane są wbrew pozorom olbrzymie, często warte wydania nieco większej kwoty niż za pojazd 2-3 letni.

BMW Service Inclusive

Pakiet ten obejmuje wszystkie prace serwisowe w oparciu o oryginalne części od BMW. Zakres usług obejmuje wymianę olej, kontrolę samochodu z przeglądem standardowym wraz z serwisem i wymianą filtrów, świeć i płynów. Pakiet opiewa na 6 lat i przebieg do 120 000km. Fakt, że jest to najtańszy pakiet, oferuje mniej więcej tyle co oferują dealerzy, czy komisy gdy kupujemy samochody używane z gwarancją.

bmw

BMW Service Inclusive Plus

W tym pakiecie otrzymujemy dodatkowo wymianę części eksploatacyjnych opartą na oryginalnych częściach marki BMW. Zakres obejmuje oprócz pakietu niższego dodatkowo wymianę przednich i tylnych klocków hamulcowych, tarczy hamulcowych a od strony mechanicznej napędu wymienione zostanie sprzęgło w razie problemów, czy potrzeby w przypadku awarii. Otrzymamy też wymianę piór wycieraczek. BSI Plus opiewa na ten sam okres co niższy pakiet.

BMW Repair Inclusive

To naprawczy pakiet niemieckiego producenta. Wykupując go otrzymasz możliwość naprawy usterek po zakończeniu podstawowej gwarancji. Aby spełnić wymogi należy w czasie eksploatacji prawidłowo wykonywać przeglądy, naprawy i konserwacje tj. zgodnie z zaleceniami jakie wskazał producent. Okres ważności pakietu wynosi 5 lat i maksymalny przebieg 200 000 km. Wykupić go można jedynie w przypadku zakupu nowego pojazdu.

1.7/5 - (7 votes)